آرین سیستم: صنعت سبز

انتخاب کویر ,زندگی دوباره آبمحصولات آرین سیستم : استفاده از انرژی پاک

سازنده دستگاه‌های منحصر بفرد تصفیه آب بدون هدر رفت آب و دستگاه بدون نیاز به
برق

یکی از معضلات مهم دستگاه‌های تصفیه آب، اصراف بی رویه آب شرب می‌باشد. این دستگاه‌های پر مصرف به ازای هر لیتر تصفیه آب سه لیتر آب شرب را هدر داده و آن را به فاضلاب منتقل می‌کنند. در صورتی که دستگاه‌ مدل کویر ساخت مجموعه آرین سیستم هیچگونه ضایعاتی ندارد

 

جدیدترین فناوری روز دنیا را با ما تجربه کنید
محصولات آرین سیستم مشابه ندارد.

افتخارات

آرین سیستم به عنوان یک شرکت فناور تحت پوشش پارک علم و فناوری استان سمنان، دارای چندین گواهی اختراع ثبت شده در حوزه تصفیه آب در کارنامه خود دارد. این اختراعات  باعث حذف موتور، صرفه جویی در مصرف برق، کاهش هدر رفت آب در حد صفر و عمر بسیار طولانی و درمجموع در جهت حفظ و سلامتی محیط زیست و طبیعت قرار دارد. تمام این موارد توسط متخصصین به درستی عملیاتی شده است و موجب گردیده که دستگاه‌های تصفیه آب این شرکت باصرفه‌ترین دستگاه‌های موجود حال حاضر کشور بوده و در جهان نیز بینظیر میباشند.

اگرچه دستگاه‌های ساخته شده توسط این مجموعه از نظر ظاهری شباهتهای زیادی با دستگاههای معمولی دارد ، اما خوشبختانه از نظر کارایی و راندمان، به هیچ دستگاهی شباهت ندارد  و دارای بالاترین تاییدیه علمی کشور  و دارای آنالیز کیفیت آب از آزمایشگاه معتمد و معتبر  می باشد.

از انجائیکه، متاسفانه درصد بالای از دستگاههای تصفیه آب خارجی که با تبلیغات زیاد گیج کننده عرضه میگردد، تولید داخل میباشد، از این رو این شرکت فناور برای حفظ منافع مشتریان پیشنهاد میکند: از محصولات شرکتهای تولید کننده معتبر داخلی استفاده کنید. 

به بالای صفحه بردن